Par mani

Mans fotoattēls
Ikkatram no mums ir sapnis... Bet bieži vien mēs tikai sapņojam! Ir cilvēki, kas iedvesmo, ir lietas, kas iedvesmo, ir notikumi, kas iedvesmo. Mani iedvesmoja māsa,vecas mēbeles un mani bērni! Laikam dažreiz jābeidz sapņopt un jāķeras pie darbiem - darbiem, kas ikdienu padara skaistāku. Citiem tas var patikt, var nepatikt, bet ja tā ir sapņa realizācija, tad tas attaisno visu! Idejas dažreiz tiek aizņemtas no līdzīgi domājošiem cilvēkiem, bet iesākumā ir no kāda jāmācās - kaut vai drosmi uzņemties un izmēģināt! Es ilgu laiku pavadīju internetā, apbrīnojot cilvēkus, kas no vienkāršām lietām spēja radīt brīnumus, tagad ķēros pati tam, kas jau sen man tik ļoti patika! Nejauciet, es neko nerestaurēju, es dodu lietām citu dzīvību un pati eksperimentēju - kas būs, ja izdarīt tā, vai šitā! :) Gadās arī, ka nekas labs nesanāk, bet nu pārsvarā jau sliktāk nekļūst! Un ja nu gadījumā Jums mājās ir kāda mēbele, kas kliedz pēc pārmaiņām - iedodiet man! ;) Paskatīsimies, kas no tā var sanākt :)

piektdiena, 2011. gada 29. jūlijs

5. Mammas baltais krēsls

Pirms
PēcNedaudz no procesa
Mans mīļais palīgs! :)

2 komentāri:

  1. Izskatas loti jauki! Mums Cesis bija loti daudz veco laiku mebelu. Zel, ka nezinajam par tavu aizrausanos, jo, kad pardevam maju, tad visas vecas, bet skaistas mebeles tur atstajam. Tur nu gan butu ko darit - vecas kumodes, skapji, spoguli. Tev tiesam loti labi viss izdodas!

    AtbildētDzēst
  2. Tiešām žēl, ka vairs nav :( Bet nu ceru, ka man sanāks šādā veidā atrast kādas inčīgas lietas, kas citiem jau sen vairs nederēs, bet man būs tieši laikā! :)

    AtbildētDzēst